fbpx

Tworzymy piękne uśmiechy

Zapraszamy

Marta i Paweł Świerzy

Poznaj nasz gabinet stomatologiczny!

Klinika powstała z myślą o wielospecjalistycznym leczeniu wszystkich przypadków stomatologicznych. Wracając do Tarnowskich Gór, dostrzegliśmy brak miejsca, w którym zrealizujecie Państwo pełny proces diagnostyczno-terapeutyczny i pełne, kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Bazujemy przede wszystkim na własnej, sprawdzonej wiedzy i umiejętnościach oraz współpracy z wieloma innymi specjalistami, tak by każda przypadłość stomatologiczna była traktowana z należytą dokładnością i zaangażowaniem.

Utworzyliśmy centrum leczenie mogące obsłużyć nawet 7 foteli stomatologicznych do profesjonalnego diagnozowania i leczenia pacjentów.

Jesteśmy wyposażeni w specjalną salę zabiegową do znieczuleń ogólnych wraz z oddzielną salą do wybudzeń i poczekalnią. Zakupiliśmy najnowszej generacji sprzęty – między innymi laser stomatologiczny, wirówkę osocza bogatopłytkowego, skaner wewnątrzustny, drukarkę 3D, tomografię komputerową oraz inne aparaty rentgenowskie.

Wszystko najwyższej jakości od renomowanych firm.

Dodatkowo wszystko to znajduje się niecałe 20km od lotniska w Pyrzowicach! Zapraszamy na konsultacje i leczenie pacjentów z całej Polski oraz z zagranicy.

Stworzenie miejsca, w którym leczenie na światowym poziomie będzie szło w parze z chęcią umówienia się na wizyty z przyjemnością, jest naszym priorytetem

Marta i Paweł Świerzy – założyciele Freshmedica

Jesteśmy małżeństwem stomatologów. Oboje ukończyliśmy wieloletnie szkolenia specjalizacyjne z zakresu chirurgii stomatologicznej i ortodoncji w Krakowie.

Obecnie wróciliśmy na Śląsk, gdzie powstała nasza Nowoczesna Klinika Stomatologiczna w Tarnowskich Górach.

Wieloletnia praktyka zawodowa pozwoliła nam uzyskać niezbędne doświadczenie do profesjonalnego leczenia naszych pacjentów. Odbyte przez nas specjalizacje wzbogaciły nas o niezbędną wiedzę oraz wyjątkowe umiejętności potwierdzone Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym.

Stomatologia jest dziedziną rozwijającą się bardzo prężnie. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowościami i ciekawostkami, stosując najnowsze technologie oraz ulepszone, nowoczesne metody leczenia, tak by korzyść dla pacjenta była możliwie jak największa.

Skupiamy najlepszych specjalistów z wszystkich dziedzin stomatologii, dzięki czemu mamy niepowtarzalną możliwość dzielenia się swoją wiedzą i wielopoziomowej konsultacji naszych pacjentów na każdym etapie leczenia.

Nasze podejście do każdego przypadku jest indywidualne i interdyscyplinarne.

0 m
Od Rynku
0
Polubień na facebooku
0
Specjalistów

"Nigdy nie przestawiaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz kto może zakochać się w Twoim uśmiechu."

–  Gabriel Garcia Marquez

Zespół ekspertów

Współpracujemy z renomowanymi specjalistami, którzy przez wiele lat kształcili się w wąskiej dziedzinie stomatologii, odbywając poza studiami również wieloletnią specjalizację lekarską – zarezerwowaną wyłącznie dla najlepszych absolwentów. Ich wiedza jest potwierdzona Państwowym egzaminem, a na ich pieczątce widnieje nazwa uzyskanej specjalizacji.

Nasze Usługi

Wyleczymy każdą stomatologiczną przypadłość z jaką się zgłosisz, dzięki kompletnej diagnostyce, konsyliarnemu podejściu do leczenia, oraz naszemu bogatemu doświadczeniu – nie zostaniesz odesłany do innej placówki. Wszystko znajdziesz na miejscu w Freshmedica

Nasze standardy

Najnowocześniejsze technologie w stomatologii, komfort i wygoda w trakcie i podczas oczekiwania na wizytę, udogodnienia w systemie planowania leczenia i płatności, leczenie bez bólu – to wszystko znajdziesz w Freshmedica

Lokalizacja

odległość od Rynku w Tarnowskich Górach – mniej niż 1 km (13-minutowy spacer)

odległość od Dworca PKP/PKS w Tarnowskich Górach – 600m (8-minutowy spacer)

odległość od lotniska Katowice-Pyrzowice – 19km (24 min jazdy samochodem)

Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe dla naszych pacjentów. Dogodne położenie obok supermarketu Carrefour daje możliwość wykonania zakupów przy okazji wizyty w naszym gabinecie.

Dental Travel

Jeżeli zdecydują się Państwo odwiedzić nas z odległych miejscowości w Polsce lub za granicą, prosimy o wcześniejszy kontakt a postaramy się ułatwić i jak najbardziej umilić Państwa przyjazd i pobyt na Śląsku.

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową diagnostykę i specjalistyczne leczenie stomatologiczne w zaledwie kilka dni. Połączenie wyjazdu turystycznego z dbaniem o własne zdrowie wydaje się być przyjemne i pożyteczne. Mają Państwo możliwość pozbyć się wszystkich swoich problemów stomatologicznych nawet w ciągu jednego dnia (w znieczuleniu ogólnym) a resztę pobytu spędzić na delektowaniu się bogatą kulturą, kuchnią i architekturą Śląska.

Przy wcześniejszym uzgodnieniu przyjazdu zapewniamy możliwość transferu do i z Lotniska Katowice-Pyrzowice.

Skupiamy

Najlepszych specjalistów

Komfortowe

Designerskie wnętrza

Stosujemy

Najnowocześniejsze technologie