fbpx
Zespół specjalistów

Doświadczenie naszych lekarzy specjalistów umożliwia przeprowadzenie leczenia jednego pacjenta przez grono kilku ekspertów

Nowoczesne technologie

Klinika wyposażona w nowoczesny sprzęt, który umożliwia prowadzenie leczenia na światowym poziomie, oraz który zminimalizuje jego inwazyjność i zwiększa precyzję do maksimum

Precyzja w diagnostyce

Wykorzystujemy precyzyjne zdjęcia rentgenowskie 3D, skanery diagnostyczne, mikroskop stomatologiczny do podjęcia najwłaściwszych decyzji terapeutycznych

Komfort i wygoda leczenia

Wygodna tapicerka foteli umożliwiająca komfort nawet w długotrwałym leczeniu, znieczulenie komputerowe, leczenie w narkozie

Komfort i wygoda

Jesteśmy ludźmi otwartymi i pozytywnymi. Bardzo cenimy sobie wygodę i komfort naszych pacjentów. Dlatego dołożymy wszelkich starań by poczuli się Państwo u nas jak w domu.

W poczekalni przewidzieliśmy wygodne sofy z szerokim wyborem czasopism oraz filiżanką kawy lub w herbaty. W gabinetach znajdą Państwo najwygodniejsze fotele stomatologiczne amerykańskiej firmy A-dec, nowoczesne komputery i przyjemną atmosferę otoczone stonowaną kolorystyką i dźwiękami muzyki filmowej.

Udogodnienia

Przyjazny system rejestracji telefonicznej, internetowej i osobistej, usprawnia planowanie terminów wizyt i zapobiega opóźnieniom. Wizyty potwierdzane są dzień wcześniej przez sympatyczne recepcjonistki.

Posiadamy własną aplikacje na systemy operacyjne Android i iOS dedykowaną dla pacjenta, poprzez którą możecie Państwo sprawdzić swoją dokumentację, plan leczenia, a także umówić się na wizytę

Mogą Państwo wybrać dogodną dla siebie formę płatności – gotówką lub kartą, na życzenie wystawiamy także faktury. Istnieje także możliwość rozłożenia kosztów leczenia na raty.

Bezbolesne leczenie

Wyznajemy zasadę leczenia bez bólu. Wszystkie zabiegi, które mogą nieść ze sobą uczucie dyskomfortu u pacjenta, są wykonywane szybko i sprawnie zawsze w znieczuleniu miejscowym, które nie jest dodatkowo płatne w leczeniu chirurgicznym. Pracujemy delikatnie, z należytą starannością. W naszej ofercie znajdą Państwo szerokie spektrum rodzajów znieczuleń – od powierzchniowych (znieczulenie samego dziąsła) poprzez miejscowe (znieczulenie kości i zębów) aż do znieczuleń ogólnych. Dysponujemy sprzętem do komputerowego znieczulenia.

Projekt architektoniczny naszej Kliniki przewiduje salę zabiegową do leczenia w narkozie dla Pacjentów wymagających szczególnej opieki stomatologicznej. Znieczulenie ogólne umożliwia pozbycie się wszystkich dolegliwości stomatologicznych w ciągu jednego dnia bez uczucia jakiegokolwiek dyskomfortu. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z dentofobią, niepełnosprawnych i dzieci

Technologie

U nas masz pewność że wszystkie badania diagnostyczne oraz skomplikowane zabiegi wykonane są na sprzęcie najnowszej generacji:

Aparat anestezjologiczny Datex Ohmeda Aestiva 3000

Aparat do znieczulenia ogólnego – Aestiva 3000 zapewnia doskonałą wentylację i jest niezwykle łatwy w użyciu. Jego kompaktowa, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że jest wygodny w obsłudze i łatwy w konfiguracji w dowolnym ustawieniu sali operacyjnej. Otwarta architektura urządzenia umożliwia lekarzom korzystanie z istniejących monitorów i akcesoriów. Ponadto wbudowany obwód oddechowy zmniejsza liczbę rurek i kabli, jednocześnie chroniąc elementy obwodu przed uszkodzeniem lub rozłączeniem w trakcie trwania narkozy.

System kompensacji gazu SmartVent automatycznie dostosowuje się do zmian w przepływach świeżego gazu, małych nieszczelności systemu, zmiany podatności płuc lub strat kompresji. Ten innowacyjny system sprawia, że narkoza z wykorzystaniem Aestiva 3000 szczególnie dobrze nadaje się do pracy z niskimi przepływami, ponieważ zużywa się mniej środka znieczulającego.

Rentgen stomatologiczny KaVo OP 3D Pro + Ceph

zapewniamy wyraźne, wysokiej jakości zdjęcia punktowe, panoramiczne i cefalometryczne. Wszystkie wykonasz u nas na miejscu z minimalną ekspozycją na promieniowanie.

Tomografia komputerowa CBCT – najnowszy tomograf do wnikliwego badania trójwymiarowego wszystkich struktur twarzy. Regulowane pole zasięgu pozwala maksymalnie ograniczyć czas, koszt oraz promieniowanie związane z badaniem.

Uniwersalny tomograf z technologią niskiej dawki LDT™ i pięcioma polami obrazowania – precyzyjne obrazy 2D dzięki funkcji multilayer i technologii wiązki RTG w kształcie litery V. Te funkcje, a także cztery rozdzielczości obrazu w trybie 3D, pięć rozmiarów pola obrazowania, automatyczna kontrola dawki oraz innowacyjna technologia niskiej dawki Low Dose Technology, sprawiają, że OP 3D Pro to doskonały wybór do wszystkich typów badań RTG: 2D, 3D, cefalometrycznych.

Skaner wewnątrzuszny 3shape

pozwala dokładnie odwzorować wszystkie tkanki jamy ustnej bez konieczności pobierania nieprzyjemnych wycisków. Umożliwia szczegółowe trójwymiarowe zaplanowanie wszelkich prac protetycznych, ortodontycznych, umiejscowienia implantów i wielu innych

3shape Trios to innowacyjny, bezprzewodowy skaner wewnątrzustny łączący sprawdzoną metodę skanowania z przełomową technologią pozwalającą na wykrywanie ewentualnej próchnicy powierzchniowej i międzyzębowej, bez emitowania promieniowania. Wszystko w jednym narzędziu. Posiada on wbudowaną technologię fluorescencyjną, pomagającą w identyfikacji możliwych próchnic bez używania dodatkowych urządzeń skanujących. Inteligentna końcówka pomaga w identyfikacji możliwych próchnic międzyzębowych niewykrywalnych dla oka, nie emitujący przy tym promieniowania.

Wirówka PRF Duo Quattro

wirówka najnowszej technologii  służy do wytworzenia z krwi własnej pacjenta skrzepu o unikalnych właściwościach regenerujących. Z krwi własnej uzyskuje się między innymi koncentrat  komórek macierzystych, czynników wzrostu, włóknika i płytek krwi. Usprawnia i przyspiesza gojenie pozabiegowe, zmniejsza odczuwane dolegliwości po zabiegach chirurgicznych. Ma zastosowanie w medycynie estetycznej – np. tzw wampirzy lifting

Wirówka PRF Duo Quattro to urządzenie do otrzymywania różnych frakcji fibryny bogatopłytkowej – A-PRF+, i-PRF oraz innych. Są one autogennym materiałem, który poprzez wykorzystanie naturalnej regeneracji wspomaga i przyśpiesza gojenie tkanek. Wirówka pozwala otrzymać frakcje w prosty i szybki sposób – podczas jednej wizyty pacjenta w gabinecie.

Piezochirurgia Mectron

sprzęt do piezochirurgii umożliwia przeprowadzenie skomplikowanych zabiegów w sposób najmniej inwazyjny. Selektywne cięcie tkanki kostnej z minimalizacją uszkodzenia tkanek miękkich przyspiesza regenerację pozabiegową, ogranicza powikłania pozabiegowe, zmniejsza obrzęk i dolegliwości bólowe.

Mectron Piezosurgery zostało stworzone, aby przezwyciężyć ograniczenia w precyzji wykonywania zabiegu i bezpieczeństwie śródoperacyjnym, które występują przy użyciu tradycyjnych narzędzi do cięcia kości. Umożliwia lekarzowi to, na co nie pozwalają inne instrumenty.

Smart Dentin Grinder

innowacyjne urządzenie do przekształcenia tkanek usuniętego zęba w doskonały i biozgodny materiał do regeneracji ubytków kostnych. Znacznie przyspiesza możliwość wprowadzenia implantu i odbudowę protetyczną brakującego zęba, wykorzystywany przy zabiegach podniesienia dna zatoki szczękowej, lub przy poprawieniu warunków kostnych przed leczeniem ortodontycznym.

Znieczulenie komputerowe Quicksleeper 5

to najbardziej zaawansowany system znieczuleń komputerowych dostępny na rynku. Pozwala na bezbolesne wykonywanie wszystkich technik znieczuleń w gabinecie stomatologicznym. Daje możliwość delikatnego wprowadzania środka znieczulającego do tkanek przy jednoczesnej kontroli ciśnienia i ilości podawanego znieczulenia. Podanie znieczulenia przy użyciu QuickSleeper5 jest proste i komfortowe dla lekarza, a bezbolesne dla pacjenta.

Znieczulenia aplikowane są szybko i skutecznie przy ograniczonej ilości wkłuć. Skraca to zdecydowanie czas zabiegu w gabinecie stomatologicznym.

Drukarka 3D – Formlabs

to narzędzie pozwalające na wydruk modeli pacjenta, które zastępują dotychczasowe modele gipsowe. Dzięki temu narzędziu jesteśmy w stanie wykonać precyzyjne szablony chirurgiczne do wprowadzenia implantów, do wykonania korekty dziąseł, wydrukujemy tymczasowe uzupełnienia protetyczne które pozwolą Ci się cieszyć pełnym uśmiechem w oczekiwaniu na wgajanie implantów. Możemy wykorzystać technologię również do produkcji szyn w leczeniu bólu stawu skroniowo-żuchwowego, leczeniu ortodontycznym, czy wydrukowaniu gadżetu który sprawi że będziesz miło wspominać leczenie u Nas 🙂

Pierwsza na świecie drukarka 3D pracująca w technologii LFS (Low Force Stereolithography™). Formlabs opracował nową wersję technologii SLA, by uzyskać jeszcze lepsze rezultaty w druku z żywic fotopolimerowych. Drukarka 3D Formlabs Form 3 wykorzystuje technologię LFS (Low Force Stereolithography™), która zapewnia jeszcze wyższą precyzję wytwarzania przy zwiększonej szybkości druku. Za sprawą zmniejszonej plamki lasera do 85 mikrometrów możemy uzyskać bezkonkurencyjną dokładność odwzorowania każdego detalu. Z kolei wbudowane czujniki monitorują pracę urządzenia i utrzymują stałe warunki podczas drukowania, co gwarantuje powtarzalność produkcji

Mikroskop operacyjny – Carl Zeiss EXTARO 300

Dzięki pracy pod mikroskopem stomatolog jest w stanie dostrzec nawet najdrobniejsze zmiany, które są niewidoczne przy użyciu jedynie lusterka stomatologicznego. Praca z mikroskopem zdecydowanie poprawia jakość diagnostyki, co przekłada się jakościowo na końcowy rezultat leczenia. Zabiegi wykonywane z jego pomocą są ekstremalnie precyzyjne i pozwalają zachować zdrowe tkanki w stanie nienaruszonym. Wykorzystanie  powiększenia kilkukrotnie większego od standardowych lup sprawia, że leczenie jest zupełnie bezpieczne, minimalnie inwazyjne, a rekonwalescencja i gojenie przebiega w ekspresowym tempie.

Nowy model mikroskopu operacyjnego EXTARO 300 marki CARL ZEISS, to rewolucyjne urządzenie, zmieniające „zasady gry” na rynku sprzętu optycznego dedykowanego stomatologom. Urządzenie tworzy nowy, wyższy standard mikroskopów operacyjnych. Co więcej, ten nowy, wyższy poziom to dziś szczytowe osiągnięcie inżynierii firmy CARL ZEISS będącej liderem w segmencie optycznych wyrobów medycznych dedykowanych m.in. do stomatologii.

Sprzęt do jednodniowego leczenia kanałowego

X-smart plus + SuperEndo α2 i SuperEndo β

Mikrosilnik pracuje w trybie oscylacyjnym, co oznacza, że podczas procedury kształtowania kanału urządzenie stale zmienia kierunek rotacji. Stosowanie dużego kąta obrotowego w kierunku cięcia zapewnia dużą wydajność, natomiast wykorzystanie mniejszego kąta i odwrotnego kierunku rotacji umożliwia urządzeniu wave-oneTM opracowywanie kolejnych odcinków kanału zgodnie z budową anatomiczną kanału korzeniowego. Zastosowanie opty-malnych kątów pozwala także zmniejszyć ryzyko wkręcenia się lub złamania pilnika. Funkcja oscylacji  nie tylko zwiększa poczucie pewności lekarza, ale też wpływa na bezpieczeństwo pacjenta. Technika oscylacji ma wiele zalet. Po pierwsze, umożliwia kształtowanie większości kanałów przy użyciu tylko jednego niklowo-tytanowego pilnika . Oznacza to, że lekarz nie musi tracić czasu na wymianę narzędzi NiTi podczas procedury kształtowania kanału korzeniowego. Zapewnia to optymalną prostotę w leczeniu oraz zmniejsza całkowity czas opracowywania kanału nawet o 40% w porównaniu z tradycyjnymi narzędziami maszynowymi, wykonującymi ciągły ruch rotacyjny.

Bezprzewodowe innowacyjne urządzenie do termicznego uplastyczniania gutaperki wypełniającej kanał korzeniowy zęba. W urządzeniu zastosowano najnowocześniejszą technologię umożliwiającą pomiar temperatury i utrzymującą automatycznie stałą, nastawioną temperaturę wyświetloną na ekranie. Końcówka wykonana ze specjalnego stopu, dzięki czemu osiąga nastawioną temperaturę w niezwykle krótkim czasie.

Bezprzewodowe innowacyjne urządzenie do wypełniania kanału termoplastyczną płynną gutaperką. Urządzenie umożliwia wprowadzenie uplastycznionej gutaperki wprost do kanału. Taka metoda kondensacji termoplastycznej gutaperki zapewnia łatwe i szybkie wypełnienie systemu kanałowego. Uplastyczniona gutaperka idealnie adaptuje się do nieregularnego kształtu kanału gwarantując szczelne wypełnienie na całej jego długości. Urządzenie łączy w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia elektroniki w połączeniu ze szczególną dbałością o szczegóły. Uplastycznianie gutaperki oraz dozowanie jest kontrolowane mikroprocesorem zwiększając komfort pracy oraz możliwość uzyskania jeszcze lepszego sukcesu klinicznego.

Urządzenie do termoforowania Ministar S

urządzenie do formowania ciśnieniowego. Urządzenie wyposażone w technikę skanowania: czyli czytnik odczytuje zaszyfrowany kod z materiału, co umożliwia zaprogramowanie wszystkich ważnych parametrów, takich jak czas, temperatura ogrzewania i czas chłodzenia. Innymi słowy: precyzyjne wyniki formowania ciśnieniowego są osiągalne w rekordowym czasie dzięki niezwykle szybkiemu, opatentowanemu systemowi grzejnemu i ciśnieniu roboczemu 4,0 bara, regulowanemu przez regulator ciśnienia. Nowa generacja wyposażona w przyjazną dla użytkownika klawiaturę  i duży wyświetlacz. Wszystkie parametry pracy są monitorowane i wskazywane na wyświetlaczu.

Komfortowe

Designerskie wnętrza

Wykonujemy

 Pełen Zakres Usług Stomatologicznych

Skupiamy

Najlepszych specjalistów