null

Poznaj naszych specjalistów

Specjalista chirurgii stomatologicznej. Współwłaściciel Kliniki.

Urodził się w Tarnowskich Górach. Uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego nr II im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach. W latach 2006-2011 studiował na kierunku lekarsko-dentystycznym w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studia ukończył z piątym wynikiem na roku.

W latach 2012-2018 pracował jako lekarz dentysta rezydent – młodszy asystent, w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie w ramach odbywanej specjalizacji. W latach 2014-2017 zatrudniony w School of Medicine in English, Jagiellonian University prowadził zajęcia i edukował studentów zagranicznych w zakresie chirurgii stomatologicznej. Dwukrotnie wyróżniony dyplomem “Outstanding Educator” dla najlepszego nauczyciela akademickiego w latach 2014/2015 oraz 2015/2016. W 2018 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego z drugim wynikiem w kraju otrzymał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

Od roku 2011 zatrudniony jako chirurg stomatologiczny i implantolog w wielu Klinikach w Krakowie i Małopolsce. Od zakończenia studiów uczestnik wielu kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, chirurgii periodontologicznej w kraju i za granicą. Zajmuje się wszelkimi zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej – również tymi najtrudniejszymi, implantologią, regeneracją kostną okołoimplantacyjną, chirurgią periodontologiczną (terapiami regeneracyjnymi, resekcyjnymi, plastyczną chirurgią śluzówkowo-dziąsłową), chirurgią ortoodntyczną (w tym chirurgiczne przyspieszanie leczenia ortodontycznego, zakotwienia szkieletowe, augmentacja tkanek twardych i miękkich przed planowanym leczeniem)

Prywatnie tata Melanii i Mileny. Zapalony narciarz, amator siatkówki, literatury fantasy, gotowania i muzyki rock&metal.

Paweł Świerzy

implantologia, chirurgia stomatologiczna, chirurgia periodontologiczna, chirurgia ortodontyczna

Specjalista ortodoncji.
Współwłaściciel kliniki.
Urodzona w Bolesławcu. Uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego nr I im. W. Broniewskiego w Bolesławcu. W latach 2006-2011 studiowała na kierunku lekarsko-dentystycznym w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Laureatka ogólnopolskiego konkursu anatomicznego Aurea Scapula. Studia ukończyła z wynikiem bardzo dobrym i wyróżnieniem dla najlepszych absolwentów UJ. Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy zdała z wysokim wynikiem (drugim w kraju) uzyskując tytuł lekarza dentysty.

W latach 2012-2017 pracowała jako rezydent w Konsultacyjnej Poradni Ortodontycznej Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej im. Zbigniewa Żaka w Krakowie w ramach odbywanej specjalizacji.

Od roku 2011 zatrudniona jako ortodonta w licznych gabinetach w Krakowie i Małopolsce.
Doskonali minimalnie inwazyjną technikę leczenia ortodontycznego pacjentów w każdym wieku dla osiągnięcia najlepszych rezultatów. Wybiera najskuteczniejsze i najbardziej nowoczesne metody leczenia uwzględniające jednocześnie wygląd i komfort pacjenta. Pasjonuje ją piezochirurgiczne wspomaganie leczenia ortodontycznego, które skraca czas leczenia, stabilizuje nową pozycję zębów oraz zmniejsza ryzyko powikłań.
Stosuje zaawansowane najlepsze na rynku aparaty stałe metalowe jaki i estetyczne (kryształowe) oraz innowacyjny system przezroczystych nakładek Invisalign.
Prywatnie mama Melanii i Mileny. Wielbicielka podróży, kinematografii, muzyki elektronicznej oraz lekkiej atletyki.

Marta Świerzy

ortodoncja dzieci, ortodoncja dorosłych, aparaty stałe i zdejmowane, przezroczyste nakładki
Menu