fbpx

Kompleksowe leczenie wielospecjalistyczne

Znany i doświadczony specjalista anestezjologii

Nowoczesna i bezpieczna aparatura

Przytulna, oddzielna sala wybudzeń z wygodnym łóżkiem

Współpraca z licznymi specjalistami stomatologii i medycyny

Kompleksowe leczenie wielospecjalistyczne

Znany i doświadczony specjalista anestezjologii

Nowoczesna i bezpieczna aparatura

Przytulna, oddzielna sala wybudzeń z wygodnym łóżkiem

Współpraca z licznymi specjalistami medycyny, m.in dermatologia

Obawy przed leczeniem stomatologicznym dotyczą wielu Pacjentów. W naszej klinice Freshmedica wychodzimy naprzeciw potrzebom Pacjentów, umożliwiając leczenie zębów w narkozie. Nowoczesne i pełne zaplecze anestezjologiczne oraz zespół doświadczonych specjalistów gwarantują skuteczne i bezpieczne zabiegi w najbardziej komfortowych warunkach.

Na czym polega leczenie zębów w narkozie?

Leczenie zębów w narkozie polega na wykonywaniu zabiegów stomatologicznych po podaniu Pacjentowi środka farmakologicznego, który powoduje kontrolowaną utratę świadomości, głęboki sen oraz brak odczuwania wszelkich bodźców.

Narkoza dentystyczna umożliwia przeprowadzenie kompleksowego i nawet najbardziej skomplikowanego leczenia w ciągu jednego dnia. Rozległe zabiegi chirurgiczne, wszczepianie implantów, a także protetyka wykonywane są podczas jednej wizyty.

Leczenie stomatologiczne w narkozie cechuje się tak wysokim bezpieczeństwem, że poddawani są mu nawet najmłodsi Pacjenci. Jeśli więc Twoje dziecko zraziło się w jakimś gabinecie do zabiegów dentystycznych, przeprowadzenie ich u nas w znieczuleniu ogólnym uchroni je przed przykrym doświadczeniem oraz nadmiernym stresem. Zupełnie bezbolesne wyleczenie wszystkich problemów w jeden dzień utworzy zdrowe warunki rozwoju, chroniąc przed bólem i powikłaniami zapalnymi, jednocześnie umożliwiając powrót do powolnej i bezstresowej adaptacji do wizyt stomatologicznych.

Narkoza dentystyczna – zalety

Leczenie zębów w narkozie niesie cały szereg korzyści dla Pacjenta. Przede wszystkim nie odczuwa się wtedy bólu ani żadnego dyskomfortu. Nie słyszy się również nieprzyjemnych  dźwięków i nie czuje się zapachów. Jest to szczególnie istotne dla osób cierpiących na dentofobię, u których nierzadko każdy bodziec kojarzący się z leczeniem dentystycznym wywołuje lęk.

Narkoza dentystyczna to też idealne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, którzy z wielu powodów często źle znoszą ingerencję w tak intymną strefę, jak jama ustna, a także dla osób, które są uczulone na środki znieczulenia miejscowego.

Leczenie stomatologiczne w narkozie w klinice Freshmedica zapewnia skuteczne i w pełni bezpieczne zabiegi. Dysponujemy specjalną salą do znieczuleń ogólnych oraz oddzielną poczekalnią i pokojem do wybudzeń, a także najnowocześniejszym sprzętem do anestezjologii. Pacjent od początku do końca prowadzony jest przez doświadczony zespół anestezjologiczny i stomatologiczny.

Zaufali nam