rentgen stomatologiczny Tarnowskie Góry

RTG zębów jest jednym z podstawowych narzędzi diagnostycznych, wykorzystywanych w stomatologii. Nowoczesne urządzenia wykonują precyzyjne zdjęcia RTG, które pozwalają lekarzowi na szybsze diagnozowanie i ułatwiają przebieg leczenia. W klinice Freshmedica oferujemy naszym pacjentom możliwość skorzystania z najnowocześniejszych aparatów RTG.

Wykonujemy :

  • zdjęcia pantomograficzne
  • zdjęcia cefalometryczne,
  • zdjęcia RVG pojedynczych zębów,
  • zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych
  • tomografię komputerową CBCT – z dużym polem obrazowania szczęki i żuchwy lub mikrotomografię (pole obrazowania 5x5cm)

Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2 Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (tekst jednolity Dz.U. 2019, poz. 1792 oraz z 2020 r. poz. 284) informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz że nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

tomografia Tarnowskie Góry

Tomografia komputerowa to trójwymiarowa technologia używana do zaawansowanego diagnozowania pacjentów oraz przygotowania ich do zabiegów (np. wszczepienia implantów). W Freshmedica korzystamy z jednego z najnowszych aparatów tomograficznych renomowanej firmy KaVo, który zapewnia zdjęcia doskonałej jakości, ograniczając jednocześnie czas naświetlania.