Jesteśmy młodym, ambitnym i profesjonalnym małżeństwem stomatologów. Pochodzimy ze Śląska i Dolnego Śląska. Oboje ukończyliśmy wieloletnie szkolenia specjalizacyjne z zakresu chirurgii stomatologicznej i ortodoncji w Krakowie. Obecnie powracamy na Śląsk, gdzie budujemy Nowoczesną Klinikę Stomatologiczną (Tarnowskie Góry).

Stomatologia jest dziedziną rozwijającą się bardzo prężnie. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowościami i ciekawostkami, stosując ulepszone i nowoczesne metody leczenia, tak by korzyść dla pacjenta była możliwie jak największa. Wieloletnia praktyka w zawodzie pozwoliła nam uzyskać niezbędne doświadczenie do profesjonalnego leczenia naszych pacjentów. Osiągamy świetne rezultaty łącząc rozległą wiedzę, doświadczenie, otwartość oraz nowoczesne technologie. Będąc małżeństwem oraz jednocześnie specjalistami z różnych dziedzin stomatologii, mamy niepowtarzalną możliwość dzielenia się swoją wiedzą i wielopoziomowej konsultacji naszych pacjentów na każdym etapie leczenia. Dzięki temu nasze podejście do każdego przypadku jest indywidualne i interdyscyplinarne.

2006-2011

Stacjonarne studia lekarsko-dentystyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (od lat najlepsza uczelnia medyczna w kraju wg magazynu Perspektywy i Gazety Lekarskiej) zakończone zdaniem Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego i uzyskaniem tytułu zawodowego lek. dent. Zdobywanie podstaw naukowych, będących fundamentem dalszego rozwoju i pracy w zawodzie lekarza dentysty.

2012-2017

Szkolenie specjalizacyjne w trybie rezydentury z chirurgii stomatologicznej na Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie (Paweł Świerzy) i z ortodoncji w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie (Marta Świerzy) zakończone zdaniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego i uzyskaniem tytułu zawodowego – specjalisty.

Ukończenie wieloletniej specjalizacji pod okiem najlepszych specjalistów daje niepowtarzalną możliwość ogromnego rozwoju i zdobywania doświadczenia w danej dziedzinie. Nie zastąpią tego kilkudniowe komercyjne kursy, będące podstawą pracy wielu lekarzy posługujących się mianem “specjalizujący się” (w rzeczywistości nie posiadającym ukończonej specjalizacji).

2011-2018

Praca zawodowa i współpraca z wieloma gabinetami ukierunkowana na zdobywanie doświadczenia w zabiegach specjalistycznych z chirurgii stomatologicznej i ortodoncji. Podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Aktywne członkostwo w najważniejszych Towarzystwach Naukowych (PTS, PTO, EOS, OSIS, EDI) oraz publikowanie naszej pracy w specjalistycznych czasopismach medycznych.

2018-dzisiaj

Powrót na Śląsk i budowa Nowoczesnej Kliniki Implantologiczno-Ortodontycznej.

Będzie to miejsce komfortowe i przyjazne dla pacjenta. Miejsce w którym będzie się mógł poczuć swobodnie i bezpiecznie, mając pewność, że jest leczony właściwie. Zapraszamy już wkrótce na spotkanie się z nami i zasiągnięcia profesjonalnej konsultacji w naszym gabinecie! Pozdrawiamy!

Menu