Już niedługo wielkie otwarcie Specjalistycznego Centrum Stomatologicznego w Tarnowskich Górach!

A w nim przewidziane:

  • Miejsce na ponad 7 foteli stomatologicznych do profesjonalnego diagnozowania i leczenia pacjentów.
  • Specjalna sala zabiegowa do znieczuleń ogólnych wraz z oddzielną salą do wybudzeń i poczekalnią.
  • Najnowszej generacji sprzęt – lasery, wirówki PRF, skanery wewnątrzustne i inne. Osobne pomieszczenie na aparaty rentgenowskie oraz tomograf komputerowy w przyziemiu.
  • Najlepiej wykwalifikowana kadra medyczna. Połączenie najnowszej technologii oraz bogatej wiedzy potwierdzonej Egzaminami Państwowymi sprawi że będziesz się czuć w naszych rękach bezpiecznie i komfortowo.

A to wszystko niecałe 20km od lotniska w Pyrzowicach! Już wkrótce zapraszamy na konsultacje i leczenie pacjentów z całej Polski oraz z zagranicy!

(Projekt dofinansowany z UE)

Nasze Standardy Jakości:

Komfort i wygoda

Jesteśmy ludźmi otwartymi i pozytywnymi. Bardzo cenimy sobie wygodę i komfort naszych pacjentów. Dlatego dołożymy wszelkich starań by poczuli się Państwo u nas jak w domu.

W poczekalni przewidzieliśmy wygodne sofy z szerokim wyborem czasopism oraz filiżanką kawy lub w herbaty. W gabinetach znajdą Państwo najwygodniejsze fotele stomatologiczne amerykańskiej firmy Adec, nowoczesne komputery i przyjemną atmosferę otoczone stonowaną kolorystyką i dźwiękami muzyki filmowej.

Udogodnienia

Przyjazny system rejestracji telefonicznej, internetowej i osobistej, usprawnia planowanie terminów wizyt i zapobiega opóźnieniom. Wizyty potwierdzane są dzień wcześniej przez sympatyczne recepcjonistki.

Mogą Państwo wybrać dogodną dla siebie formę płatności – gotówką lub kartą, na życzenie wystawiamy także faktury. Istnieje także możliwość rozłożenia kosztów leczenia na raty.

Wprawdzamy cyklicznie rabaty na zabiegi stomatologiczne a przedpołudniowa zniżka Happy Hours (9-13:00) obowiązuje do odwołania!

Najnowsze Technologie

U nas masz pewność że wszystkie badania diagnostyczne oraz skomplikowane zabiegi wykonane są na sprzęcie najnowszej generacji:

RTG – zapewniamy wyraźne, wysokiej jakości zdjęcia punktowe, panoramiczne i cefalometryczne. Wszystkie wykonasz u nas na miejscu z minimalną ekspozycją na promieniowanie.

Tomografia komputerowa CBCT – najnowszy tomograf do wnikliwego badania trójwymiarowego wszystkich struktur twarzy. Regulowane pole zasięgu pozwala maksymalnie ograniczyć czas, koszt oraz promieniowanie związane z badaniem.

Skaner wewnątrzustny – pozwala dokładnie odwzorować wszystkie tkanki jamy ustnej bez konieczności pobierania nieprzyjemnych wycisków. Umożliwia szczegółowe trójwymiarowe zaplanowanie wszelkich prac protetycznych czy ortodontycznych.

Wirówka PRF – najnowszej technologii wirówka służy do wytworzenia z krwi własnej pacjenta skrzepu o unikalnych właściwościach regenerujących. Usprawnia i przyspiesza gojenie pozabiegowe, zmniejsza odczuwane dolegliwości po zabiegach chirurgicznych.

Piezosurgery – sprzęt do piezochirurgii umożliwia przeprowadzenie skomplikowanych zabiegów w sposób najmniej inwazyjny. Selektywne cięcie tkanki kostnej z minimalizacją uszkodzenia tkanek miękkich przyspiesza regenerację pozabiegową.

Dentin Smart Grinder – innowacyjny młynek do przekształcenia tkanek usuniętego zęba w doskonały i biozgodny materiał do regeneracji ubytków kostnych. Znacznie przyspiesza możliwość wprowadzenia implantu i odbudowę protetyczną brakującego zęba.

 

Bezbolesne leczenie

Wyznajemy zasadę leczenia bez bólu. Wszystkie zabiegi, które mogą nieść ze sobą uczucie dyskomfortu u pacjenta, są wykonywane szybko i sprawnie zawsze w znieczuleniu miejscowym, które nie jest dodatkowo płatne. Pracujemy delikatnie, z należytą starannością. W naszej ofercie znajdą Państwo szerokie spektrum rodzajów znieczuleń – od powierzchniowych (znieczulenie samego dziąsła) poprzez miejscowe (znieczulenie kości i zębów) aż do znieczuleń ogólnych. Dysponujemy sprzętem do komputerowego znieczulenia Wand.

Projekt architektoniczny naszej Kliniki przewiduje salę zabiegową do leczenia w narkozie dla Pacjentów wymagających szczególnej opieki stomatologicznej. Znieczulenie ogólne umożliwia pozbycie się wszystkich dolegliwości stomatologicznych w ciągu jednego dnia bez uczucia jakiegokolwiek dyskomfortu. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z dentofobią oraz dzieci i osób niepełnosprawnych.

Dogodna lokalizacja

Nasza Klinika będzie się znajdować w Tarnowskich Górach przy ul. Bohaterów Monte Cassino 5.

  • odległość od Rynku w Tarnowskich Górach – 1 km (13-minutowy spacer)
  • odległość od Dworca PKP/PKS w Tarnowskich Górach – 600m (8-minutowy spacer)
  • odległość od lotniska Katowice-Pyrzowice – 19km (24 min jazdy samochodem)

Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe dla naszych pacjentów. Dogodne położenie obok supermarketu Carrefour umożliwia bezstresowe odnalezienie pobliskich dodatkowych miejsc postojowych z możliwością wykonania zakupów przy okazji wizyty w naszym gabinecie.

Dental Travel

Jeżeli zdecydują się Państwo odwiedzić nas z odległych miejscowości w Polsce lub za granicą, prosimy o wcześniejszy kontakt a postaramy się ułatwić i jak najbardziej umilić Państwa przyjazd i pobyt na Śląsku.

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową diagnostykę i specjalistyczne leczenie stomatologiczne w zaledwie kilka dni. Połączenie wyjazdu turystycznego z dbaniem o własne zdrowie wydaje się być przyjemne i pożyteczne. Mają Państwo możliwość pozbyć się wszystkich swoich problemów stomatologicznych nawet w ciągu jednego dnia (w znieczuleniu ogólnym) a resztę pobytu spędzić na delektowaniu się bogatą kulturą, kuchnią i architekturą Śląska.

Przy wcześniejszym uzgodnieniu przyjazdu zapewniamy możliwość transferu do i z Lotniska Katowice-Pyrzowice oraz atrakcyjne zniżki na noclegi na terenie Śląska.

Menu